top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תAnorma Lee

השניקל שלי על AI

מה זה בינה מלאכותית? זה כמו שן בינה? נהיה כואב וצריך עקירה כירורגית? או שזה יותר כמו רובוט חכם ורגיש? כמו שפטר סטיל מלהקת טייפ או נגטיב היה רגיש להילטר?

התשובה היא שAI זה בערך גם וגם. זה מורכב.

ממה?

על רגל אחת - מזיהוי של פאטרנים, שמירתם, דילוג ביניהם והוספה של פאטרנים חדשים עם הזמן והשימוש תוך תיעדוף על בסיס בחירות נפוצות. תלוי באלגוריתם כמובן.אז איך AI יכול לשפר את חווית המשתמש?

שאלתי את Chat GPT וזה מה שהוא ענה (בערך)

  • אלגוריתמי AI יכולים להפוך משימות חוזרות לאוטומטיות, ולהפוך את חווית המשתמש למהירה ויעילה יותר. קצת כמו מטאל פרוגרסיב, רק טוב.

  • בינה מלאכותית יכולה לחזות את צרכי המשתמש באמצעות למידת היוזר, תוך כדי השימוש שלו במוצר המונע על ידו ולספק מידע רלוונטי באופן יזום, תוך צמצום הדרגתי של הזמן והמאמץ הנדרשים בכך עוזר למשתמשים למצוא את מה שהם מחפשים ובעקבות זה התאמת הצעות לצרכיהם האישיים.


בינה תחזי לי בבקשה הופעה של אוזי בישראל שוב.

שאלתי אותו אילו שיקולים אתיים עלי לזכור בעת תכנון ממשקים המופעלים על ידי בינה מלאכותית? וזה מה שהוא ענה:

  • כשאתה ניגש למשימת עיצוב בזמן שאתה יודע שישנה מערכת שמופעלת גם באמצעות בינה מלאכותית, ודא שהמערכות מתוכננות עם פיקוח ובקרה אנושיים (לא ורג מבורזום, יותר אנשים שעושים פאזלים בערב משחקי קופסא באהוונה קלאב)

  • ‏ודא שהמשתמשים יהיו מודעים לכך שישנו שימוש בAI ושיש לו השפעה המוגבלת על החוויה שלהם שנועדה לשפר את חווייתו תוך שמירה על פרטיותו. קצת כמו ההשפעה שהייתה לזק ווילד על ישראלים שהוא עשה חומרים חדשים משלו בלי בלאק לייבל סוסייטי ואוזי באוונה קלאב לפני כמה שנים

בינה מלאכותית ‏‏תשני לי בבקשה את ההופעה של סמאל מ2023 ל1992 - בלייב לא ביוטיוב.
טוב... אנחנו עוד לא שם. אבל היי! תתנחמו בזה שיש לנו מיד ג'רני ודיפ פייק!! סוף סוף אפשר לעלות תמונה שלי בדייט עם הסולן של שיין ולעשות אפסקייל למוות!

פרומפ: אימג׳ן: תמונה של ביל סטירעם קעקוע של מגן דויד על המצח, רוכב על חתול 
 שרכוב על ג'חנון תימני בגגרין החדש, מנגן בחליל צד. 4K Realistic, Retro, 3d, High resulution, v1, UpScale, אפסייל.

  • כל אלגוריתם של בינה מלאכותית מתוכנן קצת שונה. שים לב שהמערכת פועלת גם מתוך מחשבה על הכלה ונגישות, כדי לסייע למשתמשים עם מוגבלויות או אוריינות טכנולוגית מוגבלת כגון סולני פרוג.

  • אחריות ואתיקה: ודא שמערכות בינה מלאכותית מתוכננות מתוך מחשבה על אחריות ואתיקה, כדי למנוע גרימת נזק למשתמשים או לחברה. ודא שלא ימצאו תוצאות לחיפוש ז'אנר נויז.

  • אינפוט אאוט פוט חלופי: שקול כניסות ויציאות חלופיות, כגון פקודות קוליות או ברייל, כדי להבטיח שמשתמשים עם מוגבלויות יוכלו לקיים אינטראקציה עם העיצוב המופעל על ידי AI.

ואז שאלתי מהן ההתקדמות האחרונות ב-AI וכיצד אוכל לשלב אותן בעיצובים שלי?

  • למידת חיזוק: למידת חיזוק היא סוג של למידת מכונה המאפשרת לאלגוריתמים של AI ללמוד על ידי אינטראקציה עם סביבה וקבלת משוב, מה שהופך אותו לכלי שימושי לפיתוח משחקים ויישומים אינטראקטיביים.

שיהיה לילה אור שחור הייל-טק!

הנה כמה חטיפים AI לחובבי עיצוב:

https://colorbot.io/ https://www.remove.bg/ https://attentioninsight.com/ https://uizard.io/design-assistant/ https://www.autodraw.com/

24 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page